lijst van Sportclubs

Al 5077 Sportclubs in Vlaanderen ondertekenden reeds de Panathlonverklaring! Hieronder vind je een overzicht van de Sportclubs.

Budokan Hasselt

Budokwai Belsele

Budo-Okano-Karate-Stekene

Bushido Kwai Wondelgem

Buulse Boys

Buurtsport Brugge

BVAC vzw Beerschot Atletiek

C.M.A.C.VZW /Bruggeman Robert

C.V.D.

Calypso team

Cantincrode Recreatie vzw

Cantincrode Tennis vzw

Cantincrode voetbal vzw

Cantncrode Volleybal vzw

Capriole Pony Farm

Carltons BC

Centrum Deurne TTK

Centrum ter Verspreiding der Duiksport

Centrum voor Aangepast Sporten vzw

Cercle Brugge zaalvoetbalvereniging

Cercle Melle

Chase Antwerpen

Chiefs Inline Hockey club Leuven vzw

Chris Engels

Christel Heyninck

Christof de Groote

Christoffel Club

Christophe Berton

Chun Ji

Circus- & Dansatelier TWIST

ckb puurs jeugd

Cleydael Golfclubs

Close Combat Combative Arts Europe & Kids in Action weerbaarheid

Club Catch Arabe Libre vzw

Club Sport 17, index 135/05 Wommersom

cobox'76

CommandO vzw

Corpus Sanum Herentals

Creactief Kontich vzw

Creactief Recreatie

Creactief vzw

csi genk

CT – DJ Matic Kortrijk

CT Avia Crabbe Westhoek

Curve Bowls Ertvelde

Curve Bowls Evergem

Cycling Team Houtland-Westkust

Cycling Team Performance

Cycling Team Vive Le Vélo vzw Diegem

Cycling tTeam 99

Cyclingteam Feestcomiteit Drogenboom

D.C. Falcons

D.C.The Golden Arrow

Dabsgroep Syrah

DAEHAN vzw

Dames Basket Willebroek

Dames Volleybal Sint-Truiden

DAMES ZULTE WAREGEM

Damesvoetbal Zonhoven

Dancarta vzw

Dance !t vzw

Dance & Musical Academy

Dance 4 life

Dance company Olen

Dance Desire vzw

Dance Feeling Berlaar

Dance Industries

Dance Studio Kickx N Moves vzw

Dance Studio Made2Move vzw

Dance Studio Movenza

Dancecool VZW

Dancecrew La Passione Tienen

Dance-Express Zutendaal

Dancepoint

Dans- en Turnkring Antverpia vzw

Dansateljee Dendermonde vzw

Danscentrum Aike Raes

Dansclub Beerse

Dansclub CLAP

Dansclub D.a.N.s.A.p.A.r.T.

Dansclub Dance NRGY

Dansclub Dance NRGY Blankenberge

Dansclub Danza

Dansclub Diest vzw

Dansclub Dream Dance vzw

Dansclub Evergem vzw

Dansclub Gerdak vzw

DANSCLUB HAPPY FEET VZW

Dansclub Lida Neerpelt

Dansclub Move it

Dansclub Paso Doble

Dansclub Sleidinge

Dansclub Turnhout vzw

Dansgroep Chara vzw

Dansgroep MkM

Dansgroep ShaMoDo It! vzw

Dansliga Ertvelde

Dansprovant vzw

Dansschool Balanze

Dansschool Cstyle

Dansschool D.I.O.P.

Dansschool Dance-Revolution

Dansschool Donatha

Dansschool eMOTION Gent vzw

Dansschool GEVADA vzw

Dansschool iDancity vzw te Heusden

Dansschool K!dans

DANSSCHOOL MATTLISS LEDEGEM

Dansschool Mouvémenté vzw

Dansschool Moves & fun

Dansschool S-pression

Dansschool stepbystep vzw

danssportclub Retie

Dansstudio 1-2-3

Dansstudio Andiamovzw

Dansstudio Arabesque vzw

Dansstudio Bouger

Dansstudio Crescendo vzw

Dansstudio Dance 2B

Dansstudio Dance Unlimted

Dansstudio Devotion vzw

Dansstudio Jazz & Joy

Dansstudio Kick-iT vzw

Dansstudio PatCo

Dansstudio Serbatoio vzw

Dansstudio Shake Westerlo

Dansstudio Shake Westerlo

Dansstudio Swing vzw

Danszateljee vzw

Dapalo

DARING BRUGGE V.V.

Daring Club Leuven Atletiek

Daring Leuven

Daring United Wemmel

Daruma Karate School Duffel

Davo Wevelgem

DB Zonhoven

D-Dance Duisburg

De Antwerpse Hulphonden vzw

De Balense Papers

De Botvink

De Cavalerie

De Dolfijntjes Deurne

De Eendjes Schaarbeek vzw

De Eendracht Sint-Truiden

De Fietsende Wezeltjes

De Goudvink OLV Olen

De Haaien Zwemclub

De Hengelbengels

De Hoop

De Kaai Squash Team

De Kastelse Durvers vzw

De Kempense Menvereniging

De Kleipikkers

De koene demerdravers

De Krabben

De Kromme Pijl vzw

DE KUSTHOND VZW

De Laet Luc

De Lommelse triatleten vzw

De Malle Ranch

De Maneschermer

de Metskes

De Nieuwe Canadahoeve

De Paardenvriendjes Bevel

De Ponyhoef vzw

De Roos Zandhoven

De Roskam Meerhout

De Schalkse Duikers

De Schure vzw – recreatieve sportclub

De StaakBolders vzw

De Toekomst Rekem

De Turnvrienden

De volleybalvrienden

De Vrijgeweide

de ware vrienden brakel

De Wielervrienden Nazareth

De Zeemeermin

De Zolderse Dolfijnen vzw

Delen's Bowling Club

Deleukste Thuis FV

Dena Stables VZW

Dendermondse IJsberen

Dendermondse Omnisportclub

Dendermondse Rugbyclub

Dennenruiters Pulderbos

Derbyschutters Waarschoot

Detobel Willy INYO Karate Kobudo

Deurne OB

Deurnese Turners

Deurnse Ijsberen

Deurnse Sportvereniging Ruggeveld

DHC Meeuwen

DHC Overpelt

DHW Antwerpen

Diamond Archers Nijlen

Dibad BC

Diestse sportduikers (DSD)

Diga - Racing

Dilbeekse Zwemvereniging vzw

Dim- Dojang Rekem-Lanaken

Dim-Dojang Genk

Dim-Dojang Zonhoven

DIOS Duikschool Liedekerke vzw

Dive4Fun

DMV-De Minivoetbal Vereniging

Dolfijnen Middelkerke

Doorne Landen

DOSKO KANEGEM

Dosporta

DOUBLE YELLOW SQUASH CLUB

Draving vzw

Drive 83 BC

Drive Badmintonclub vzw

Dropshot BC

Dry Akers Ekeren

Duatlon vereniging baliebrugge

Duboco vzw

Duffel BBC

Duikclub AJD Duffel

Duikclub Amphora vzw

Duikclub De Otters

Duikclub De Otters VVV

Duikclub Diothron

Duikclub Dolphin Buddys

Duikclub Explorer Divers Lebbeke

Duikclub Explorer Divers Lebbeke vzw

Duikclub LDL

Duikclub Schoten vzw (DUCS)

duikclub Silver sharks Meise

Duikschool "Hydro-Lier"

Duikschool Acuatica V.Z.W.

Duikschool Amykos vzw

Duikschool Aquamania vzw

Duikschool Aronnax

Duikschool De Zeester VZW

Duikschool FUNDIVE vzw

Duikschool Handi Divers Wet Wheels vzw

Duikschool nautilus Hasselt vzw

Duikschool Nemo

Duikschool Salvanos Wilsele VZW / Jeugdduikschool de Zeedraakjes

Duikschool SAMANTHA Maaseik

Duikschool Silver Sharks Meise

Duikschool The Frogmen

Duikschool The Frogmen VZW

Duinrakkers

Duivenbond A. Olen

Duivenbond De Rappe Duif Viersel

Duivenbond Wijnegem

Duivenbond Zandhoven

DVC ATC Wevelgem

DVK Haacht

E.M.B.O

Easy Moving

Edegemse Kajak club

Eendracht Hekelgem

Eendracht Houtem

Eendracht Louwel

Ekeren BBC

Ekerse Freaken

EKERSE KORFBALCLUB vzw

Elevation DanceCademy vof

Eligio BC

EliteGymLokeren VZW

Endurance Team Limburg (ETL-JTTL)

Enter VVR

Epona Ruiterclub – Linon vzw

Equu-Libre

Erazo Ponyclub vzw

ERC Hoeilaart

Erik Symons

Ertvelde United

Espetanque

Euro Horses Perk vzw

Euro Swimming Team

Eventminded vzw

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN

Everbeekse Wandeltochten

Evergem Sport vzw

Evergemse Zwemvereniging

F.C. Avia

F.C. DESTELBERGEN

F.C. JUVENTUS SCHOONAARDE

F.C. KLEIT MALDEGEM

F.C. LEMBEKE

F.C. Polonia

F.C. SAC

F.C. SAC

F.C. Sint-Joris Sleidinge vzw

F.C. TORPEDO HASSELT

F.C.EKSAARDE

F.C.TURKSE RANGERS WATERSCHEI

FARAO vzw

FC Antwerp Girls

FC Azalea

FC Beigem

FC Belgica vzw

FC Binkom

FC Blaasveld

FC Bosdam

Pagina 2 van 17 pagina's
 < 1 2 3 4 >  Last ›

Op de hoogte blijven van onze activiteiten?