lijst van Sportclubs

Al 4854 Sportclubs in Vlaanderen ondertekenden reeds de Panathlonverklaring! Hieronder vind je een overzicht van de Sportclubs.

KVV Thes Sport Tessenderlo

Taekwondo Ladies Only

Sveka Schoten

volley de haan

Volleybalclub Pelt

VCV Leefdaal-Bertem

Osta Berchem

BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE

Mehoni Zuienkerke

BEAPHAR POPERINGE

Jeugdvolleybal Maldegem

Rembert Torhout Heren

Volley Team Koksijde

HE-VOC Hechtel-Eksel

vzw De Zeedraken

KVictoriaVV 's Herenelderen

VC Zoersel

Mortsel Volley Antwerpen

Volley Team Kortrijk

vc apollo koekelare

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE DAMES

Kivoc

VZW Molvoc

Volleybalclub Schovoc Beverst

JUDOTEAM - ALEN VZW

VC Lennik Dames

MAVO Dilsen-Stokkem

Ooivo Ooigem

Volleybalclub Retie

VAMOS Stekene - Sint-Gillis-Waas

KIVOC

Hellvoc

DVH Wielsbeke

D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE HEREN

Nidak Nieuwkerken-Waas

VC KUROS ZULTE HEREN

Moedige Vissers Winkelom

Turkse Football Club

VDK BANK GENT VOLLEYTEAM

Judoclub Koksijde

Judo Izegem

Puntvissers Geel

BMX WIZARDS vzw

FreeBMXinc

Judoclub Oosterzele vzw

SnowSpirit vzw

judoschool Zottegem

Dartsclub Boys & Girls

Puntvissers Geel

Judoclub Lede

GTC Den Bruul

VBC Beveren-Leie

Jigo Tai Zemst

Judoclub AKOGARE

JUDOCLUB WETTEREN SERSKAMP VZW

Elite Academy Antwerp VZW

Duikschool Club Argos

Paardrijden Antwerpen

Paardrijden Antwerpen

Dansschool Diamonds vzw

Royal Antwerp Football Club

Judoclub Sinaai

Lommel SK Jeugdopleiding

Judoclub Schoonderbuken

Judoclub Kumiuchi Berlare VZW

Judoclub Donkmeer

Judo/jujitsu Juzando Zandhoven

JUDOCLUB DE PANNE VZW

JC Balen

Evy's Dance Vibes

JC Asahi'90 Kruishoutem

SD ANDALUCIA

WaseGolf

Jokohazam vzw

Judoclub Kapelle o/d Bos

Fudji Yama Boom Niel Schelle

Judoclub Yawara

Damme Golf & Country Club

Golfclub Witbos

Judoclub Akogare vzw

KFC Heikant Zele

JC Kiichi-Sai Maasland

Judo School Lummen

JC Banzai Nazareth

Judo Kwai Moorsele

Judoclub Oosterzele vzw

Judoclub Herenthout 1080

SK Lochristi

Budo Club Berchem

Budo Club Berchem

Judoclub Zele

Judoclub Lichtervelde

Judo Kwai Moorsele

Judo School Merelbeke

Judoclub Geetbets

Koninklijke Judoclub Bazel

Judoschool Latem-Deurle

Judoclub Zwijndrecht

Koninklijke Judoclub Beveren

Judoclub Voerstreek

jitsu kwai Hamme

VZW STUDIO KADANS

Schaakclub Sint-Truiden

Dansstudio Timeless vzw

Dance & Show Academy vzw

Dansstudio Crescendo

Surfclub Heusden Gent VZW

Move on Beatzz vzw

Dansstudio Dance 2B

Zeil- en Surfclub Gavermeer

Golf & Countryclub Oudenaarde

MOVING

MOVING

Hamse Dansklub

Hamse Dansklub

Move it

Dansstudio Yo!

Step by step Huldenberg vzw

Starlight Dance Company

Studio XO (by Free Time Dancers)

LeuvenFietst vzw

DANZATELJEE vzw

Heverleese zwemvereniging vzw

skimasters

KV Sint-Gillis

Koninklijke Sportivitas Kayak Club VZW

Tafeltennisclub As

KFC Sparta Haacht

Cyclocross team-Mjwood

JC. HAJIME Linden 2155

KSK KLINGE

Mol-Ski

Koninklijke judoclub Kiai Ryu Herentals

WSL Lotenhulle

Jibjung Taekwondo vzw

dansschool FREEze Retie

Dansschool Diamonds vzw

Move on Beatzz vzw

LUBBEEK SINT MARTINUS SPORT

Airborne Freeskiteam VZW

FC Binkom

Korfbalclub Kapellen

Centrum voor Aangepast Sporten

VVW Hasselt

Brussels Young Wrestling Style

Brusselse Atletiekvereniging

Minor-Ndako Sport

Duffelse petanque club

Korfbalclub Lubko vzw

sbl vzw

KoKoDo Kansui Dojo Lubbeek

FC Binkom

Boomse Kajakclub De Schorre

vzw Saigen

KoKoDo Kansui Dojo Lubbeek

Damesturnkring iris

VK Linden

Lubbeek Leopards

wandelclub Horizonstappers Lubbeek

V.K. Eendracht EIZER

Lizards Lubbeek Leuven

TCO TC IRIS VZW

Hagelandse Running Club

Volley Steenveld

Leuvense Reddingsclub v.z.w

Hagelandse Running Cub

BC De Dijlevallei

Dance@cademy

Joledi Volleybal Mortsel

Chin Do Jang Oostende

Zwemclub guppies ganshoren

vzw Antwerp BMX

De Komma

Roeselaarse kajak vaarders

Kanoclub De Paddel

BBSC Gent Knights vzw

Mevoc Meerbeke

FC Veldwezelt Jeugd

Koninklijke Kortrijkse Yacht- en Kanoclub

sycod

Brasa Limburg

Kempische Handboog Veerle

Krachtbal Torhout

Iku Shin Dojo vzw

Balbal Vista vzw

Contrapunt.club

Frauke Molen

Ju-Jitsu Club The Blue Dragon vzw

dansschool Gevada

VZW Octopus sportclub

Gezinssport Kessel-Lo vzw

V.O.S. Reinaert Voetbal

Handbalclub Leuven 2019

Squash Point vzw

Duikschool De Zeedraken

V. C. K. Zwevegem Sport

ZSC Broechem

Klimclub Hungaria

Duffelse petanque club

Dendermondse Zwemvereniging Olympos

Dolfijnen Middelkerke

Jong Spermalieruiters Middelkerke

KvvHoeselt

Reddersclub Oostende

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen

Young Divers vzw

Renbukan

Tennisclub Iris Kessel-Lo

Sveka Schoten

Fighting Lions Antwerp

Judo Club Middelkerke vzw

Zottegem Bebops Baseball club vzw

Leuven Twins Base & Softball club

Judo Club Middelkerke vzw

VZW SKO LEERNE

emanuel misselyn

Judoclub AKOGARE

vzw Budo Karate Oostende

VZW THE FRONTLINERS

Brasschaat Braves Baseball &| Softball Club

ZazouKriebels vzw

Teamxtreme

VC Jekervallei Sluizen

Flanders Coast lifesaving team

Flanders Coast Lifesaving Team

DAMes Volleybal st-Truiden

Padel on the beach

Moves Linkeroever vzw

vvw westende

Antwerp Ultimate Club Schijnwerpers vzw

Kuo-Lung Knokke-Heist vzw

Reddersclub Oostende

Movement Vzw

Duikschool Salvanos vzw

Aikido Sangen Zelem

Lichterveldse Zwemclub

Tomabel-Inofec cycling team

Diveteam Bubbles en Fun

Koninklijke krachtbalclub Sint-Michiels

United '76

Poperingse zwemclub

KFC Arendonk Sport vzw

Capoeira Oostende Bèlgica vzw

Twc hoekske Maleizen

Decospan VT Menen

Kigemokene

DakService Cycling Team

Mountainbike Team vzw

Aikikai Bonheiden

TTC Rupel

MTBFUN4KIDS

DE RAAKBAL

Somali Leuven

Somali Leuven

Izegems Volleybal Team

The Flying Finches

Vzw peer bmx

vzw Greenstars g voetbal

Recreas stal ter koze

G-voetbal Puurs

Gezinsbond Menen

Special Svelta G-voetbal VZW

Recreas Erasmus

vzw Handbalclub Roeselare

Basketbalcub van Schoten en Braschaat

WSC Dr. Tistaertvrienden WSC

G-voetbal dames FC Gullegem

FC OXACO-BOECHOUT

Dansstudio Marlynes

De Sport Na Arbeid - Vrienden vzw

De Caspers VZW

Fundamentals Jiu-Jitsu

Golf Club Lanaken

Gavertrimmers

Voetbalvereniging Koekelare

Bevo Geetbets

RGD Academy

Recreas Racing Mechelen

Lembeekse Grasduikers

Gvoetbal Club Brugge Recreas

ZVC Celtic Borgloon

GBBC Lions Nijlen

TWC HOEKSKE MALEIZEN

willebroekse sportvereniging

Mevo Ledegem

VC GREENYARD Maaseik

Okinawa Goju-Ryu Karate-do Geel-Ten Aard vzw

Dansstudio Jazz & Joy VZW

Team Mahanakhon

BBC Glory Bazel

BBC Glory Bazel - G-afdeling

Skillz4Kiddz

Klimateljee vzw

Kuurnse badmintonclub

CHIN DO JANG OOSTKAMP

Aikido Tendoryu Diest

Vrije Zwemmers Drongen

Jonas lenaers

Thof Tennis Asse Gezinsbond

Martijn De Clerck

Pagina 16 van 17 pagina's
‹ First  < 14 15 16 17 > 

Op de hoogte blijven van onze activiteiten?