lijst van Sportclubs

Al 3892 Sportclubs in Vlaanderen ondertekenden reeds de Panathlonverklaring! Hieronder vind je een overzicht van de Sportclubs.

FC Bosdam Beveren

FC Dames Ternat

FC Den Beerschot

FC Den Eik

FC Eendracht Kuurne

FC Eendracht Merksem

FC Ekeren

FC Foxes

Fc Greunsjotters Vossem

fc gullegem

FC Helson Helchteren

FC Herderen Millen

FC Jong Merksem

FC Leugenberg

Fc Mariekerke

FC Marke vzw

FC Melo Zonhoven

FC Merchtem 2000

FC Mere

FC Merksem

FC Nerem

FC Nieuw Polonia

FC Patro Hoevenen

FC Poesele

FC Rillaar Sport

FC Shanghai Leuven vzw

FC Sint-Martens-Latem

FC SKV Overmere

FC Stanboys vzw

FC Truckers

FC Turkse Rangers

FC Turksport

Fc Turkuaz Antwerpen

FC Turkuaz Antwerpen

FC VASO

FC VDP Sport

FC Vliermaal

FC Zegelsem

FCB Berchem

Febe Allyn

Femina Habac

Fighting Plaza

Fighting Spirit

FIRST vzw

Fishbone

Flac kern vzw Athleoo Wervik

Flanders Fencing

Flipper Mortsel vzw

Floorballclub Stimulo Denderleeuw

Floriant Korfbalclub Merelbeke

FM TEAM vzw

FM team vzw

Folle et Fou

Forest Wheels vzw

Frank Stans

Free Scuba Diving vzw

Free Time Dancers

Freestyle Sportievak Team

Frisbeeclub Schijnwerpers

FRONTLINERS

FTC Ronse

Fudoshin Dojo vzw

Fuji Kai Evergem

Fuji Yama Budokan vzw

Funsport Van Clé Tongerlo

Furka Hoeve vzw

Fusion Oostende

Futsal Team Mechelen

FV Horse Mania

FV Rosas

G.T. Wimbledon

GAPH

Gaverranch

GB Aarsele

Ge-Baek

Gedoviba Voetbal-wandelclub

Geelse Kajakvaarders

Geelse korfbalclub

Geelse Triathlon Club v.z.w

Geel-Zwart volley

GEMBO BBC vzw

GENDAI

Genk VV

Genker Zwemvereniging Neptunus vzw (GZVN)

Gent Knights Baseball & Softball vzw

Gent Rugby Football Club

Gentle Ultimate Frisbee Team Ghent

gentloopt.be vzw

Gentse Dolfijnen

Gentse Roei en Sportvereniging VZW

Gentste kajak en kano Organisatie (GEKKO)

Geraardsbergs Endurance and Triatlon Team GETT

Germinal Beerschot Antwerpen

Gezinsbond afdeling Sint-Truiden

Gezinsbond fusie Heusden-Zolder

Gezinsbond Grammene

Gezinsbond GSF Borsbeek 01/009

Gezinsbond GSF Geraardsbergen afd Moerbeke

Gezinsbond Hofstade

Gezinsbond Houtvenne

Gezinsbond Meldert kinderzwemmen

Gezinsbond Wortel

gezinsbond zwevegem

Gezinsbond Zwevegem turnen-tienerdans

Gezinssportfederatie afdeling Dworp

Gezinssportfederatie Tessenderlo

Gezinssport-Ichtegem

Gidos

GIDOS

G-lymnastiek vzw

Go4dance VZW Wevelgem

Go4gym Wevelgem VZW

Goetinck

Goju Ryu Karate Bocholt

GOLD STAR VOORMEZELE

Golf & Business Club Kampenhout

Golfclub Beveren

Golfclub De Kluizen

Golfclub De Wijnvelden Onze Lieve Vrouw Waver

Golfclub Taxandria

Golfclub Witbos

Golfforum Lummen

Golflife Center Sterrebeek

Goshin Ryu Hasselt vzw

Groenendaal Tafeltennisclub

Groenenhoek TTC

Groentenjumping

Groen-Wit KC

Groot Zandhovense Badmintonclub

GS Hoboken vzw

GSF - Rep de Beentjes

GSF - Zwemmen Gezinsbond Lommel

GSF Adegem

GSF afdeling Maldegem

GSF Assenede

GSF badminton Sleidinge

GSF Belsele Badminton

GSF Berchem

GSF Bolderberg

GSF Buizingen

GSF De Badvisjes Lanaken

GSF De Troetelberen Leuven

GSF Dessel

GSF Diest babyzwemmen

GSF Diest zwemmen

GSF Eindhout

GSF Gezinsbond Meulebeke

GSF Gezinsbond Tongerlo

GSF Herzele

GSF jeugdbadminton Kruibeke

GSF Kaulille

GSF Kinrooi

GSF Kinrooi afdeling Schaatsen

GSF Knokke

GSF Knuffelturnvriendjes

Gsf Koersel

GSF Mechelen - afdeling babyzwemmen

GSF Mechelen - afdeling watergewenning voor baby's en peuters

gsf onkerzele

gsf onkerzele

Gsf Samen fit

GSF sportclub Nederbrakel

GSF- sportclub Ouwegem

GSF Sportief Nieuwkerken-Waas

GSF Sportieve Kinderen Gezinsbond Herentals

GSF Sportiva - omnisport Zulte

GSF Sportspetters Mollem

GSF Tessenderlo

GSF Vrasene

GSF vzw Club Edegem

GSF Weerde

GSF Zwemclub Haacht-Station

GSF zwemclub Zomergem

GSF Zwemmen Aalter

GSF zwemmen Sint-Oda

GSF-Sportclub Gezinssportfederatie

GSF-vzw De Waterratjes

GSF-Zutendaal

GSG gezinsbond Beverlo (46/006): watergewenning en kleuterzwemmen

GSK Kemzeke

GSk volharding vzw

G-Sport Tienen vzw

GT Kolonie

GTT Tessenderlo

Gulle Trakteert

GYM EN DANSGROEP GOGYM SCHOTEN

Gym Haacht vzw

GYM SQUASH CLUB

GYM TC

Gymclub Luchtbal vzw

Gymclub Rust-Roest Wijnegem

Gymclub Turnhout

Gymflex vzw

Gymflex-M vzw

Gymflex-W vzw

GymFun Geel

Gymgroep A.S. vzw

Gymgroep Herent vzw

Gymgroep Wijgmaal WB Vzw

GymMAX

Gymnastiekvereniging O & O

GymPlus vzw

Gymspirit vzw

Gymsport vzw

Gymteam Esthetica

Gymteam Vremde vzw

H&W Recreatieve badmintonclub

H.K.S.C. Katjarisu Torhout VZW

Ha2ootjes

Hageland Cycling Team vzw

Hagelandse Runningclub VZW

Hajimé Linden

Hakko Denshin Ryu Turnhout

Ham OK

Hamse BC

Hamse Dansclub

Hamse Turnvereniging

Handbal Rode Ster Gingelom

Handbalclub Achilles Bocholt

Handbalclub Attila Temse

Handbalclub Don Bosco Gent

Handbalclub Duffel

Handbalclub ELITA VZW

Handbalclub Evergem

Handbalclub KV Sasja vzw

Handbalclub Leuven Tigers vzw

Handbalclub Overpelt

Handbalclub Schoten vzw

Handen vol Handbal Zandvliet vzw

Hapkido Chung Do Kwan – Rekem

Happy Dancer

Haragei Leuven

Hazewinkel Windsurfing vzw

HC Inter Mol

HC Maasmechelen

HC Opglabbeek

HC Overpelt

HC Pentagoon Kortessem

HC 't Noorden

HCO

Hebad BC

Hedera Millen-Tongeren

Heibac

Heidebloem Wijshagen

HEIDEBLOEM WIJSHAGEN

Heis Sport

Heistse berglopers

Heistse Tennisclub

Heistse verdedigingshond

Hengelbengels

Herentalse Petanque club

Herentalse ZwemClub vzw

Herk Sport

Herkol

Hermes Atletiekclub Oostende vzw

Hermes Basket Oostende

Het DansAteljee Kontich

Het Sportateljee

Het Vliegend Wiel

Heverleese Zwemvereniging vzw

HHV Meeuwen

HIBA-Dance

Hilde Bleyaert

Hipe Skip Merksem

Hippisch Zorgcentrum Heikenhof VZW

Hipppo D’Haeneghem

Hirano

Ho rang i Taekwondo

HO VELTEM

Hoba Hondenschool

Hobokense Atletiek Impuls HAKI vzw

Hobokense Sportvissers vzw

Hockey Club Phoenix

Hoevenen Korfbal Club vzw

Hofstade Zeilclub vzw

Hogeschool Gent

Hondenschool Artevelde

Hondenschool de doorzetters

Hondvriendelijke Vereniging Symbo VZW

Hoogstraatsereddersclub VZW

Horizonstappers

HOUTLAND ATLETIEKCLUB TORHOUT

Hove Korfbalclub vzw

Hupeta kleuterturnen

HV Arena vzw

HV Lommel

Hwarang Taekwondo Academy

Hypnosis Dance Academy vzw

HZA vzw

Ice Racing Team Antarctica v.z.w.

Ieper Swimming vzw

Ieperse Judoclub Neko

Ieperse Roei en watersportvereniging

Ik wil leren dansen

Ikiji Ryu Vzw - Jiu Jitsu

Ikkan Karateclub Turnhout

ING Tennis Antwerpen

Initia Hasselt

Inter Lommel Petanque

Interclub Fridishof

Pagina 3 van 13 pagina's
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Op de hoogte blijven van onze activiteiten?