lijst van Sportclubs

Al 5077 Sportclubs in Vlaanderen ondertekenden reeds de Panathlonverklaring! Hieronder vind je een overzicht van de Sportclubs.

Isorex cycling team

Ito Okita

Ivolo vzw

Izegemse Judoclub

Izegemse Krekel Zwemmers VZW

Izegemse Triatlon Club

Izegemse Zwemvereniging

J.V. DE PINTE

Jackson Boxing Club vzw

JayBeeS Dancers vzw

Jazzdance makes your body move

Jazzdans Groenendaal

jc bourgoyen vzw

JC Jenos Kwai Hooglede

JC Kreasa

JC Oni Puurs

JC Voerstreek

Jeff Speakman’s Kenpo 5.0 Martial Arts

JES-Tennis

Jet Set Ultimate Frisbee Club VZW

Jeugd Cycling Team 99 vzw

Jeugdacademie Antwerp United vzw.

Jeugdbestuur SK Eernegem

Jeugdsport Gewest Beveren

Jeugdsport Veurne

Jeugdsportnet Kasterlee/Dessel/Retie

Jeugdsportnet KDR

Jeugdvoetbal Lummen VV – VK Gestel (Jeluge)

Jeugdwerking FC Netezonen

Jeugdwerking K.S.V. Jabbeke

Jeugdwerking Wintam-Eikevliet

JIC Pinbusters

JIC RUBENS

JIC Rubens Paletje

JIC Sinjoor

Jigoro Kano Judoclub Gellik

Jigo-Tai Zemst VZW

Jiu Jitsu-Club Groenendaal vzw

Jiu-Jitsu club Hokkaido Zaventem

Jiu-Jitsu club NOH vzw

jiu-jitsu club Stekene

Jiu-Jitsu club YAWARE-Brakel

Jiu-Jitsu Ryu "De Gouden Draak"

Jiu-Jitsu Ryu Yukio Tani Denderleeuw vzw.

Jiu-Jitsuclub Blankenberge

Jiu-jitsuschool Magda De Sutter vzw

Jiu-Jutsu club Schilde

JJC Ippon Sint-Niklaas

JJC Isshin Poperinge

JJC Jucho Aarschot

JJC Overpelt

JJC Zanshin vzw

JKA Shotokan Karate Club

Jnana Fight-club

JOBsport

JOBsport

Jochri club

Joggers Klein Willebroek

Joggingclub Brakel

Joggingclub Gavertrimmers

Jong Buizegem Basket

Jong Edegem Volleybalclub vzw

Jong Geraardsbergen

Jong Saeng vzw

Jong Uilenspiegel Handbalclub

Jong Zandhoven 98

Jorestha Stables

Ju -jitsuclub Kin Chin Tai

Judo & Ju-Jistuclub Jigotai Hoboken

Judo & Ju-Jitsu club Luchtbal

Judo / Jiu-jitsuclub Zandhoven

Judo Academie Sint-Truiden

Judo Club Bujin Wilrijk

Judo club Euro Budo

judo club koksijde

Judo club Lennik VZW

Judo Club Sorm

Judo- en Jiu-jitsuschool Sparton Sport

Judo Kadan

Judo KADAN

Judo Kodokan Lanaken

Judo Kodokan Tienen

Judo Kwai Moorsele

Judo Overpelt

Judo Riemst

Judo School Merelbeke

Judo Stene

Judo Yes Bilzen

JudoCentrum Leuven

Judoclub Arashi-Kwai

Judoclub Ardooie

Judoclub Asahi Wilrijk vzw

Judoclub Balen vzw

Judoclub Berendrecht vzw

Judoclub Berlare

Judoclub Bocholt

Judoclub Boechout

Judo-Club Brugge vzw

Judoclub Chikara-Kwai vzw

judoclub Damoerai Assent

Judoclub de Bres

Judoclub EDO

Judoclub Evergem vzw

Judoclub Geetbets

Judoclub Gent-Drongen

Judoclub Herzele VZW

judoclub hierano brecht

Judoclub Ippon Huldenberg VZW

Judoclub Itterbeek-Schepdaal

Judoclub jenos Kwai Hooglede

Judoclub Judo Stabroek

Judoclub Kawaishi Ingelmunster vzw

Judoclub Kiichi Sai Maasland

Judoclub Kodokan Merchtem

Judoclub Kodokan Schoten

Judoclub Koersel vzw

Judoclub Kreant Houthalen

JudoClub Lennik VZW

Judoclub Lichtervelde

Judoclub Mansio Meise

Judoclub Mansio Meise

Judoclub Meeuwen-Gruitrode

Judoclub Nevele

Judoclub Nijdrop Opwijk

Judoclub Olympia Brugge

Judoclub Oud-Turnhout vzw

Judoclub Ruddervoorde vzw

Judoclub Samoerai Ronse

Judoclub Sinaai

Judoclub Sint-Truiden

Judoclub Tielt VZW

Judoclub Tori Torhout vzw

Judoclub Tsukuri Veldwezelt VZW

Judoclub Turnhout

Judoclub Vosselaar! vzw

Judoclub VZW Jigo-Tai Zemst 2319

Judoclub Wa Za Ryu Lille

Judoclub Yama Arashi Bavikhove

Judoclub Yawara Kwai Dendermonde

Judoclub Yusei Gachi

Judoclub Zaventem 2401

Judoclub Zwijnaarde vzw

Judokwai Kemzeke VZW

JUDOSCHOOL - ALEN vzw

Judoschool Centrum Wuustwezel

Judoschool Fudji-Yama Boom – Schelle

Judoschool Pierre san

Judoschool Samurai Willebroek

Judoschool Yoshi-Kan

Judoschool Zottegem

Judoteam Jita Kyoei Duffel

Ju-jitsu club Eeklo Keishin

Ju-Jitsu Club Ertvelde

Ju-jitsu Jigo Bazel

Ju-Jitsu Keerbergen VZW

Ju-jitsu RYUGI Kortrijk

Ju-Jitsu Turnhout

Ju-Jitsu Yawara Retie

Ju-Jitsuclub Bushido Zandvliet

Ju-Jitsuclub Chikara vzw

Ju-Jitsuclub Ippon Zwijndrecht

ju-jitsuclub Kuo-Lung Knokke

Ju-Jitsuclub Yawara Borgerhout VZW

Ju-Jutsu Tsuru

Jujutsuclub Musashi Alken

Jump & Joy

Jump ’n Joy vzw

Jump It

Jump up vzw

JumpFun Rope Skipping

Juniorsgroep

Ju-tai-jitsu club/ Damoi Kwaï

K Bocholt VV jeugdwerking

K Kontich FC

K Kontich FC

K Lommel United

K MERKSEM SC VZW

K Overpelt VV

K. Alt Hoeselt VV

K. Antonia FC

K. Biljartclub de Ketsers Genk

K. Bilzerse V.V.

K. BOECHOUTSE V.V.

K. Bokrijk Sport

K. BOORSEM SPORT

K. Borgerhout Squirrels

K. DE NOORDSTAR HEULE

K. Deurne KC

K. Deurne OB

K. Deurne Spartans Base- & Softballclub vzw

K. Diegem Sport

K. EENDR. OPSTAL

K. Eendracht Opstal

K. Espero K.V.

K. EVERBEUR SPORT AVERBODE

K. Excelsior Zedelgem

K. FOOTBALL CLUB OLYMPIA GENT

K. GOOREIND V.V.

K. H.I.H. HOEPERTINGEN

K. Hechtel F.C.

K. Hechtel F.C.

K. HEERS VV

K. HOVE SPORT

K. Hove Sport

K. Kalmthout S.K.

K. Kaulille Fc

K. Klopstokia RHC

K. Kontich FC

K. Lierse S.K.

K. LUTLOMMEL V.V.

K. Lyra tsv

K. OLSE Merksem Atletiekclub

K. Olympic V.C. Landen vzw

K. Olympic VC

K. OLYMPIC VC LANDEN

K. Racing Waregem

K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT

K. SPARTA LINKEROEVER F.C.

K. SPORTKLUB TONGEREN

K. ST. Valmeer

K. Standaard Wetteren

K. STEENOKKERZEEL VO

K. Ternesse V.V.

K. Tubantia Borgerhout V.K. 1915 Centennial 64 vzw

K. Vlijtingen VV

K. Vroenhoven VV

K. Wijnegem VC

K. WOLVERTEM S.C.

K. Zonhoven VV

K.A.A. GENT

K.A.V. Dendermonde

K.B.V.B. Runkst VV

K.bokrijk sport

K.C.S. Machelen

K.D.C. RUDDERVOORDE

K.E.G. GISTEL

K.EENDR. MACHELEN-A-LEIE

K.F.A.C. WAARSCHOOT

K.F.C Herenthout

K.F.C. BEEKHOEK SPORT

K.F.C. Berendrecht Sport

K.F.C. DIEST

K.F.C. Duffel

K.F.C. Eendracht Belzele Evergem

K.F.C. Eendracht Stevoort

K.F.C. Eendracht Zele

K.F.C. EPPEGEM

K.F.C. Ham United

K.F.C. HERLEVING SINAAI

K.F.C. Hoger Op Kalken - voetbal

K.F.C. KATELIJNE-WAVER

K.F.C. LANGEMARK

K.F.C. LINT

K.F.C. MOL

K.F.C. NEDERENAME

K.F.C. NIJLEN

K.F.C. OOSTERZONEN OOSTERWIJK

K.F.C. Rhodienne - De Hoek

K.F.C. TONGERLO

K.F.C. VARSENARE

K.F.C.O. WILRIJK vzw

K.H.O Heide-Hasselt

K.H.O.HUIZINGEN

K.K.T.S.V Hou ende Trou

K.Kaulille FC

K.LIERSE S.K.

K.M. S.K. DEINZE

K.Modern S.C.Wilrijk

K.OLSA BRAKEL

K.R.C Bambrugge

K.R.C. DE PANNE

K.R.C. MECHELEN

K.Rumstse SK

K.Rupel Boom FC

K.S. Antverpia vzw

K.S. VERBR. HOESELT

K.S.A.V. Sint Dimpna

K.S.C. Excelsior Mariakerke

K.S.C. KEERBERGEN

K.S.K Meeuwen

K.S.K Meeuwen Jeugd

K.S.K. DE JEUGD LOVENDEGEM

K.S.K. LEBBEKE

K.S.K. Oosthoven

K.S.K. 'S GRAVENWEZEL

K.S.K. STEENBRUGGE

K.S.K.L. TERNAT

K.S.K.OOSTNIEUWKERKE

K.S.V. BORNEM

K.S.V. DIKSMUIDE

K.S.V. KORTRIJK

K.S.V. MOORSELE

K.S.V. OUDENAARDE

K.S.V. ROESELARE

K.S.V. TEMSE

K.S.V. VEURNE

K.S.V.RUMBEKE

K.Sint-Niklase Condors

K.ST.V.V. VIVERSEL

K.STADE BIERBEEK

Pagina 4 van 17 pagina's
‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

Op de hoogte blijven van onze activiteiten?